تبلیغات
فقط عبدالله روا

فقط عبدالله روا
 
قالب وبلاگ
نویسندگان

از امشب 28 اسفند،پر انرژی و قوی با برنامه ی مهمونی در طول نوروز ساعت 21:00 خدمتتون هستیم برنامه های شبکه ی نسیم هر شیش ساعت یکبار 03:00 و 09:00 و 15:00 تکرار میشه!

3000055 تو ذهن تون نگه دارید مرتبط باشید با برنامه و عوامل برنامه از اینکه با آنها در ارتباط هستید دلگرم می شوند.

هرجایی که دل خوش باشه، اونجا بهار، بهاره!خدایا دیگه آخر سال 93 از ته دل این بنده گناهکارت آرزو میکنه به آبروی مردم که بهش آبرو دادن و اجازه دادن روبروشون برنامه اجرا میکنه که امسال، سال 93 رو همون طور که از تقویم ما بردی با همه ی تلخی های گهگاهی که داشت با همه ی شادی های گهگاهی که داشت از زندگی مون خارج کنی و چشم امیدوارمون رو به سال بعد به امید آینده روشن کنی!الهی آمین...


منبع:پدیده

اولین بحث گفتگوی مهمونی از ماجرای پرسیدن سن شروع می شود.عرفان اکبری می گوید که 25 سالش است و پدرش متولد 32 است.

این گفتگو بیشتر به زندگی خانوادگی هنرمندان می پردازد، عبدالله روا می گوید با وجود دوری عبدالرضا اکبری از خانه به خاطر فیلمبرداری، رابطه ی دوستی صمیمی بین پدر و فرزند وجود دارد.

وقتی عبدالله روا از فضای خانه ی آنها می پرسد، اکبری می گوید که سعی می کند با گفت و گو به یک نقطه مشترک برسد.

 رسم و رسوم جذاب مثل عیدی در خانه ی آنها مرسوم است و از عیدی های 1 تومنی و 2 تومنی و لذت بخش بودن اسکناس های تا نخورده می گوید.زمان بچگی حدود 14 سالگی عشق سینما بود و به دید و بازدید عید می رفت تا عیدی بگیرد و به سینما برود.

عبدالله روا می گوید10 تومن عیدی که می گرفته با وجود تورم هنوز همان است و فرقی نکرده!

بعد ترانه سفره بهار با صدای علیرضا بهمنی پخش می شود.

مجری برنامه از «مزد ترس» و «پهلوانان نمی میرند»یاد می کند و از احساس کودکی عرفان اکبری در زمان تماشای کار پدر سوال می کندو او از تعجب خود از گریم پدرش می گوید و خاطره ای از پشت صحنه و بازی با دوچرخه بی ترمز و شاخ به شاخ شدن با ماشین تعریف می کند و در حالی که کتفش شکسته بود ظهر روز بعد به بیمارستان رفت!

عرفان اکبری هم رشته ی پدرش است و عبدالرضا اکبری از علاقه ی او بازگو می کند و این رشته را هنر ارتباط انسانی و دربرگیرنده تمام علوم می داند.

وقتی مجری از سربازی اکبری سوال می کند از جواب او که مکان آن در شهرکرد بود خوشحال می شود و اکبری هم با اشتیاق از طبیعت بکر و خاطرات خوب خود می گوید.

عبدالله روا در این قسمت بینندگان را به تماشای موزیک ویدئو ترانه بیشه شیرون با صدای کوهیار بختیاری دعوت می کند.

این روزها فصل سفر و بسته شدن جاده ها و ما به جز یکی دو مسیر از چالوس به شمال و هواپیما به کیش کمتر جایی به نظرمان می رسد.

 اکبری به واسطه ی کارش به جاهای مختلفی سفر کرده و عبدالله روا پیشنهاد او را برای سفر جویا می شود.

عبدالرضا اکبری ضمن تایید گفته های عبدالله روا از کرمانشاه، شوش، خوزستان و طبیعت های مختلف یاد می کند، دیدن شهرهای مختلف سلیقه ای شده، کسی ادعای ایرانی بودن می کند می تواند شیراز را ندیده باشد؟!

عرفان اکبری در جواب سوال عبدالله روا که از گفته های او می پرسد زندگی دریایی چگونه است، به آرامش و فضای انرژی بخشی دریا علاقمند است.

اکبری: ثابت کنیم هر نقطه از کشورمان مهم است ، وقتی برای اختتامیه ای به ابوموسی رفته بودم هواپیما در حالی که در ارتفاع کم پرواز می کرد به واسطه ی زلالی آب کف دریا را می دیدم!

هنرهای نمایشی بدون مخاطب هیچ ارزشی ندارد.برای من همان کارها با همان تماشاچی ها خاطره انگیز است.

ان شاالله این یکی دو روز آخر سالی هم تموم بشه و بهترین سال زندگی تون شروع بشه. زنده باد!


[ جمعه 29 اسفند 1393 ] [ 19:49 ] [ زهرا خانم ... ]
.: Weblog Themes By SibTheme :.

درباره وبلاگ


این وبلاگ ساخته شده واسه اینكه بگه
فقــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــط
عبـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــدالله روا

آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بروز رسانی :
امکانات وب